shape
shape

E-ticaret Danışmanlığı

  • Home
  • E-ticaret Danışmanlığı

Dijital Pazarlama

İnternet artık hayatımızın her alanında bu büyük alanda E-ticaret yapmak ve oturduğu yerden para kazanmak isteyen bir çok firma ve girişimci her yıl yüz binlerce TL’yi çöpe atıyor !

process 1 1

E-ticaret Planı

E-ticaret kolay gibi görülen ama sonra hüsranla ile biten bir sektördür bu nedenle bu işle iş planı ile çıkılması gerekir. Şirketimiz size uygun iş planını siz ve şirketinize göre planlayacaktır.

process arrow
process 1 2
process icon 1 2

Sosyal Medya Yönetimi

Instagram ve Pinterest üzerinden çok fazla trafik geliyor. Bu trafik kaynaklarının doğru bir şekilde yönetilmesi ve organize edilmesinde sizlere destek sunacağız

process arrow
process 1 3

Reklam Çalışmaları

SEO, Sosyal Medya, Reklam yönetimi konusunda çalışan bir dijital ajans…Bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz sürekli kendini yenileyen ve birinci odak noktası E-ticaret olan bir ekibe sahip olmamız

process arrow

E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?

E-ticaret danışmanlığı veya danışmanı, iş birimlerinin yönetilmesinin yanı sıra günümüzde gerçekleşen pek çok girişimin ve mağaza olarak var olan markaların istekleri üzerine satış kanallarının yönetilmesi ile ilgilenmekle yükümlü oluyorlar. Bu kanallar tek başlarına bir oluşum olmakla birlikte kendi içlerinde işlevsel birçok farklı branş da bulunduruyor. Böylece komplike bir çalışma prensibine sahip olunuyor.

Genel olarak değerlendirileceği üzere, e-ticaret danışmanlık hizmeti, firmaların teknolojik yöndeki ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerin ve hizmetlerin kaliteli bir şekilde hedef kitlesine ulaşmasını sağlayacak şekilde aktif bir şekilde işliyor.

hero_bg_7_2 6 1 1 e1703248996312

E-ticaret sitenizi açın, internetten satışa başlayın

Formu doldurun, IdeaSoft altyapısını ücretsiz deneyin, işinizi e-ticarete taşıyın.